"Ucuza Yıkatmayın, Halınızı Yıpratmayın"
Duyurular

UYARIYORUZ!

Sayın tüketici ; hemen hemen hergün kapılarımıza reklam broşürleri bırakılıyor veya cep telefonlarımıza kampanya mesajları geliyor.Reklamlarda genellikle düşük m2 ücretleriyle halı yıkandığı belirtiliyor. 

Siz siz olun asla bu tür reklamlara aldanmayın. Zira düşük fiyatlara yıkayan merviden altı işletmeler halılarınızı umumi tuvaletlerden daha kirli ortamlarda hijyen kuralları dikkate almadan yıkıyor. Kısacası halılarınız daha fazla kirlenerek sizlere geri geliyor. 

Sorun sadece yıkama kalitesi değil ; sorun işletme kalitesi,personel kalitesi ve işveren kalitesi olarakta değerlendirilmeli. 

Malesef uyuşturucu ve alkol problemi olan, bayanlara art niyetle yaklaşan ve servis için girdikleri binalardan ayakkabı çalan elemanlar çalıştıran yerler var. Bu tür elemanları düşük maaşlarla çalıştırabildikleri ve maliyetleri düşük tutabildikleri için ucuz fiyatlara hizmet verebiliyorlar.  Vergi yok! Sigorta Yok! Ruhsat Yok! Ama Halı Yıkamacılar...

 

Biz bu işe 17 yılımızı verdik , elbette eksiklerimiz var lakin gayretle  her yıl teknolojiyi yakından takip ederek sürekli yenilik vizyonuyla işimizi severek devam ediyoruz. 2021 Bahar dönemi  itibariyle özel halılarınızı poşet değil hrçlar ile teslim etmeye başlayacağız. Biz her geçen gün kalitemizi artırma doğrultusunda adımlar atarken siz değerli tüketicilerimize tavsiyemiz; halı yıkama hizmeti almak için araştırma yaparken işletme,işveren ve personel kalitesinin yeterli olup olmadığına dikkat etmeniz. Günümüzde Çorlu ve Trakya bölgesi genelinde vergi levhasız ruhsatsız kaçak çalışan 'sözde halı yıkamacı' yerler artmış durumda. 

Halılarınızı nereye emanet ettiğinizi bilmek en doğal hakkınız. Bize de buyrun, bir kahvemizi için. 

Kaliteden ödün vermeyin ; 'Ucuza yıkatmayın, halınızıda cebinizide yıpratmayın' 

 

© 2020 | Tüm hakları saklıdır.
 
WhatsApp
/
Tıkla Ara